ETABAK

PAPÍRKY ... ROLL IT, THAT´S A PLEASURE ...

ETABAK s.r.o. je dovozcem následujících papírků

CIGARETOVÉ PAPÍRKY

CIGARETOVÉ PAPÍRKY

INDEX

1. SMOKING dlouhé, střední a krátké
2. SMOKING ROLLS
3. OCB
4. OCB ROLLS
5. ROLLIES
6. ELEMENTS
7. PAY-PAY ROLLS
8. RASS ROLLS
9. JUICY JAY´S ROLLS
10. BROWN SUGAR WRAPS
11. LARAMIE
12. CYCLONES PRŮHLEDNÉ DUTINKY
13. TORPEDOES KONOPNÉ DUTINKY
14. RAW
15. JUMBO
16. RASTA ROLLS
17. ELEMENTS ROLLS
18. ROLLIES ROLLS

1. Cigaretové papírky SMOKING

SMOKING - Cigaretové papírky Smoking není třeba představovat. Z celého sortimentu firmy SMOKING dovážím pro českého uživatele to nejzajímavější, papírky dlouhé a rolovací.

DLOUHÉ

SMOKING papírky dlouhé

Jedná se o kompletní řadu dlouhých, 110mm dlouhých cigaretových papírků, zastoupenou jak klasickými rýžovými papírky, tak i konopnými papírky Eco A Green.

Smoking Slim (zlaté) - 110x44mm, 13g/m2, 33 papírků
Smoking Master (stříbrné) - 110x37mm, 13g/m2, 33 papírků
Smoking de Luxe (černé) - 110x44mm, 13g/m2, 33 papírků
Smoking Eco (žluté) - 110x44mm, 15,5g/m2, 33 papírků
Smoking Green (zelené) - 110x53mm, 15,5g/m2, 33 papírků
Smoking Red (červené) - 110x53mm, 13g/m2, 33 papírků
Smoking Blue (modré) - 110x53mm, 13g/m2, 33 papírků

Box/50ks.

2. Cigaretové papírky SMOKING ROLLS

SMOKING ROLLS

Firma se rozhodla přidat ke svým černým rolovacím papírkům Smoking de Luxe Rolls další rolovací papírky Smoking Master Rolls, které jsou již tradičně typické svou šířkou 37mm. To je vhodné pro zkušené znalce, kteří umějí bezvadně ubalit a jejich ubalené papírky mají jen nepatrný přesah. Hotový produkt je tak zase o něco chutnější.

Smoking Master (stříbrné) - 4m x 37mm, 13g/m2
Smoking de Luxe (černé) - 4m x 44mm, 13g/m2

Box/24ks.

3. Cigaretové papírky OCB

OCB papírky

Cigaretové papírky OCB jsou se Smoking papírky světovou dominantou mezi rýžovými papírky. Obě světově proslulé firmy mají opravdu co nabídnout. Mezi nejprodávanější ócébéčka patří ve světě OCB Slim Premium KS a OCB Rolls, které do ČR dovážím, takže je na Vás, co svým zákazníkům dokážete nabídnout.

Box/50ks.

4. Cigaretové papírky OCB ROLLS

OCB ROLLS

OCB ROLLS - Rolovací ócébéčka patří mezi nejprodávanější rollsy v Čechách. Doplňují tak řadu dlouhých papírků a vhodné jsou převážně tam, kde se balí pokaždé jinak dlouhé cigárko. Mají kolem 4,5m délky, takže nějakou dobu vydrží.

Balení obsahuje 24ks.

5. Cigaretové papírky ROLLIES

ROLLIES papírky

ROLLIES - Cigaretové papírky ROLLIES patří absolutně k nejlepším konopným papírkům na světě. ROLLIES papírky okamžitě zaujmou svou jemností, perfektní dobou hoření a zároveň odolností papíru. ROLLIES jsou papírky pro jakýkoliv životní styl, které umožní plně vychutnat cigaretu, kterou kouříte. Pokud jednou zkusíte ROLLIES, pak všechny ostatní konopné papírky se vám budou jevit jako druhořadé. ROLLIES jsou ultratenké konopné papírky, ideální pro tzv. městské kouření, kde se klade důraz hlavně na pevnost papírku, který se snadno balí.

Box/50ks.

6. Cigaretové papírky ELEMENTS

ELEMENTS papírky

ELEMENTS - Cigaretové papírky Elements Slim KS jsou úzké ultra tenké rýžové papírky. Papír se vyrábí z čisté rýže slisované natolik, že je neuvěřitelně tenký a projevuje se velmi pomalým hořením. K tomu je přidán tenounký proužek z gumy Akacie a výsledkem jsou jedny z nejlepších rýžových papírků vůbec. Elementy tak při hoření nemají žádný odpad až na tenounký proužek, který vzniká při hoření gumy z Akacie, která se přeměňuje v karamel (viz obr.). Protože se tyto ultra tenké rýžové papírky ELEMENTS stávají nejúspěšnějšími papírky na světě, rozhodl jsem se Vám je nabídnout a naši "Smokingovou a Ócébéčkovou" kulturu trochu obohatit.

Box/50ks.

7. Cigaretové papírky PAY-PAY

PAY-PAY rolovací papírky

PAY-PAY - PAY-PAY je jedna z nejstarších značek cigaretových papírků na světě. Byla založena r.1764. Původně se papírky směňovaly španělskými námořníky za bavlnu a tabák z Jižní Ameriky. Protože se PAY-PAY papírky vyrábějí z čistého konopí s lepidlem z cukrové třtiny, patří tak k absolutní světové špičce. V každé krabičce na Vás čeká celkem 5m rolovaného papírku . Neomezujte se tedy velikostí a připravte si cigaretu pokaždé jinak dlouhou.

Box/24ks.

8. Cigaretové papírky RASS ROLLS

RASS ROLLS

RASS ROLLS - Rolovací papírky RASS se vyznačují hned několika zvláštnostmi. Tak jednak jsou delší než klasická rolovací ócébéčka, jsou mnohem pevnější díky svému konopnému původu a jednak jsou potištěné tak, že vypadají jako klasické cigarety. To proto, aby svým vzhledem ihned nenapověděly, do které skupiny uživatel patří.

Balení má 36 těchto rollsů, které dosahují úctyhodných 5m.

9. Cigaretové papírky JUICY JAY´S ROLLS

Rolovací ochucené konopné papírky JUICY JAY´S

JUICY JAY´S - Rolovací ochucené konopné papírky JUICY JAY´S jsou papírky určené pro skutečné požitkáře. Jsou navržené tak, aby zvýraznily přirozenou chuť tabáku. Výroba je skutečné tajemství a know-how firmy. Můžeme jen prozradit, že pomalým procesem trojitého namáčení se papírky nejen ochucují, ale zároveň i oslazují. Papírky poskytují uživateli opravdové potěšení. Aby bylo možné plně ocenit tyto ochucené konopné papírky, je třeba je vyzkoušet. Firma JUICY JAY´S pro Vás vyrábí ty nejoblíbenější příchutě: broskev, borůvka, ostružina, třešeň, zelené jablko, malina a nově banán a vodní meloun. Je to jenom na Vás.

Ochucené rolovací papírky JUICY JAY´S Green Apple Ochucené rolovací papírky JUICY JAY´S Blackberry Ochucené rolovací papírky JUICY JAY´S Raspberry Ochucené rolovací papírky JUICY JAY´S Blueberry Ochucené rolovací papírky JUICY JAY´S Very Cherry Ochucené rolovací papírky JUICY JAY´S Peach Ochucené rolovací papírky JUICY JAY´S Banana Ochucené rolovací papírky JUICY JAY´S Watermelon

Box/24ks.

10. Cigaretové papírky BROWN SUGAR

Tabákové papírky BROWN SUGAR

BROWN SUGAR - Ochucené tabákové papírky (wrapy) BROWN SUGAR jsou nejúspěšnějším výrobkem poslední doby. Firma se rozhodla, že poptávku ze strany spotřebitelů uspokojí produkcí ochucených papírků z tabáku (tzv. wrapů) a to v následujících příchutích: Island Blend, Chocolate Mint, Cherry BonBon, Peach, Cognac Honey a Strawberry. Úspěch této značky je opravdu ohromný. Vyzkoušejte a posuďte sami.

Box/24ks.

11. Cigaretové papírky LARAMIE

LARAMIE

Krátké cigaretové papírky LARAMIE jsou opravdovou konkurencí pro stávající velké hráče. Velmi povedené papírky LARAMIE se vyrábějí ve dvou provedeních. Silnější červené papírky 21gsm, hoří pomaleji a slabší modré 17gsm, jsou určeny těm, kteří mají s balením bohaté zkušenosti a chtějí si vychutnat pravou chuť tabáku.

Box 50ks.

12. Ochucené průhledné papírky CYCLONES

CYCLONES CLEAR

Konické průhledné dutinky CYCLONES s filtrem, s příchutěmi broskve, grepu, borůvky anebo bez příchutě. Dodávají se v tubě, ve které je navíc i štěrchátko pro lepší napěchování. Box 24ks.

Box 24ks.

13. Ochucené konopné papírky TORPEDOES

TORPEDOES

Konopné papírky s filtrem, předrolované do konického tvaru, se štěrchátkem pro snadné napěchování. TORPEDOES s příchutěmi jablka, broskve, bílé čokolády, jahody s kiwi, borůvky anebo zcela bez příchutě, balené jednotlivě v přenosné tubě.

Box 24ks.

14. Cigaretové papírky RAW

RAW

Papírky RAW SLIM KS jsou zcela přírodní papírky, které mají nahnědle průsvitný nádech. Uživatelé se mohou těšit pokouření v té nejčistší formě. V dohledné době budou i rolovačky po 12-ti ks v boxu.

Box 50ks.

15. Cigaretové papírky JUMBO

JUMBO SLIM KS

Ultratenké rýžové papírky JUMBO SLIMK KS jsou určené pro skutečné fajnšmekry, kteří si chtějí vychutnat směs tabáku.

Box 50ks.

16. Cigaretové papírky RASTA ROLLS

RASTA ROLLS

Rolovací papírky RASTA ROLLS přicházejí na náš trh hned ve trojím provedení. Klasické rollsy v typických rasta barevných krabičkách, ultratenké rollsy v černém ohozu a skvělé ultratenké konopné rollsy s konopným vodotiskem na samotném papírku v zeleném kabátu.

Box 24ks.

17. Cigaretové papírky ELEMENTS ROLLS

ELEMENTS ROLLS

Rolovací papírky ELEMENTS ROLLS se dodávají v plastových krabičkách a ve třech velikostech: 70mm, 79mm a 100mm. Vynikající ultratenké rollsy.

Box 24ks.

18. Cigaretové papírky ROLLIES ROLLS

ROLLIES ROLLS

Rolovací papírky ROLLIES ROLLS se dodávají v plastových krabičkách a ve třech velikostech: 70mm, 79mm a 100mm. Vynikající ultratenké konopné rollsy.

Box 24ks.


Kontaktní telefon
775/586 805

MEDICATED No.69!

Anglický šňupací tabák MEDICATED No.69 plně nahrazuje MEDICATED No.99. K tomu ještě další druhy!

MEDICATED No.69 BERGAMOT SP COOL SPEARMINT IRISH NO.22 VANILLA ICE RASPBERRY

BARLON 42g
Kouření za čtvrtinu!

BARLON Classic American Tobacco 42g BARLON Dark American Tobacco 42g BARLON Extra Dark American Tobacco 42g ZERA Tobacco 42g

SHAMAN filtry za 20Kč!

Nové slim filtry SHAMAN za neuvěřitelných 20Kč.

SHAMAN slim filtry

SNUS
THUNDER a ODENS

Slušný výběr SNUSU najdete právě tady.

Snus Thunder Ultra Strong Frosted Snus Thunder Ultra Strong Cool Orange Odens Lakrits Odens Kanel

ROLL IT,
THAT´S A PLEASURE

DOBRA-TRAFIKA.com

Vše pro ROLL YOUR OWN - - UBAL si svůj vlasní kus...

CIGARETOVÉ PAPÍRKY.
ROLOVACÍ PAPÍRKY.
OCHUCENÉ PAPÍRKY.
TABÁKOVÉ PAPÍRKY.
SUCHÉ A VLHKÉ BLUNTY.
TRHACÍ FILTRY na jointy.
SLIM FILTRY na jointy.
KUŘÁCKÉ DOPLŇKY.

www.DOBRA-TRAFIKA.comNavigace